Novakid Yarışması
Novakid'le seyahat blogger'ına dönüşün ve yaratıcılığınızı kullanarak yaşadığınız şehre turist çekin. Şehrinizin yaz eğlencelerinden ve görülmesi gereken yerlerinden bahsedin. Müzelerini, maceralarla dolu sokaklarını veya hayvanat bahçesini tanıtın.
Tüm çocukları Novakid Uluslararası Yaz Yarışması'na katılmaya davet ediyoruz!
Seyahat blogger'ı olun
Blogger olduğunuzu hayal edin ve turistlere şehrinizi İngilizce tanıtın.

Aşağıda İngilizce tanıtım yapmanıza yardımcı olabilecek cümleler içeren ''faydalı notlar'' bulabilirsiniz.
Tek kuralımız eğlenmeniz.
Peki neden bu yarışmaya katılmalısınız?
Ebeveynler çocuklarına yardım edebilir.
Çekeceğiniz videoda şehriniz (veya ülkeniz) hakkında turistlerin ilgisini çekebilecek bilgiler paylaşın.

Şarkılar söyleyebilir, resimler gösterebilir veya kendi haritanızı çizebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın.
Katılımınızı göndermek için (video):
1. Bu formu kullanın:
2. Novakid Facebook sayfasının Yarışma paylaşımının altında yer alan yorumlar bölümüne ekleyin:
3. Videonunuzu sosyal medyada paylaşın:
ve paylaşımınıza bizi tag olarak ekleyin
@novakidturkiye
ve paylaşımınıza bizi tag olarak ekleyin
@novakidschool
Ne kazanabilirsiniz?
1. ödülü
2. ve 3. ödülü
4-10 sıralama
11-20 sıralama
En yeni iPad 32GB, 5 Premium ders, 100 Euro değerinde Amazon
15 Premium ders, 50 Euro değerinde Amazon
8 ders Novakid standard, 30 Euro değerinde Amazon sertifikası
15 avro değerinde bir Amazon sertifikası olan Novakid'deki bir hesap için 50 avroluk bonus
Yarışmaya katılan herkese - Katılımcı Novakid'e kayıt olduğu ve deneme dersi aldığı takdirde; 10 Euro'luk Novakid kuponu + 10 Euro değerinde Amazon sertifikası.
Videolarınızı 31 Temmuz tarihine kadar bekliyoruz!

Kazananlar 03/08 tarihinde seçilecek ve sosyal medyada duyurulacaktır: @novakidturkey, on the blog https://www.novakid.com.tr/blog/
Katılımcı Haritası
Bu haritada katılımcıların tanıtım videosu çektiği yerleri görebilirsiniz. Kendi videonuzu da burada bulabilirsiniz.
Size yardımcı olması için hem videonuzda hem de gerçek hayatta kullanabileceğiniz faydalı cümleler ve ifadelerle dolu faydalı bir kaynak hazırladık.

"§ 1 Organizatör ve Koşullar

1. ""Novakid Summer Travel"" (bundan sonra ""Yarışma"" olarak anılacaktır) ABD'de US 548 Market St 8291, San Francisco, CA 94104, 7190762; EIN: 83-2827016 adresinde faliyetlerini yürüten Novakid Inc şirketine aittir.

2 Organizatör "Novakid Summer Travel" Yarışması'nın şans oyunu, çekiliş, loto, reklam çekilişi veya benzeri bir yarışma olmadığını belirtir. Sonuçlar şansa dayalı değildir."

"§ 2 Katılımcı

1. Yarışmaya katılım 4 - 12 yaş arasında Türkiye'de ikamet etmekte olan ve yasal ebeveynlerinin (bundan sonra "Veli" olarak anılacaktır) onayına sahip herkese açıktır.

2. Katılımcı:

a. Kuralları okuduğunu ve Yarışma'ya gönüllü olarak katıldığını,

b. Kurallar'ı kabul ettiğini, ödül süreciyle ilgili koşulları okuduğunu ve bütünüyle kabul ettiğini, katılım sürecinde Kurallar'ın belirttiği hükümleri göz önüne alacağını,

c. Kişisel bilgilerinin Yarışma'ya katılım sürecinde, pazarlama faaliyetlerinde ve ödül işlemlerinde kullanılmasına izin verdiğini beyan etmiş sayılır."

"§3 Yarışma

1. Katılımcılar yarışmaya 01.04.2021 ila 24.05.2021 tarihleri arasında Instagram, Facebook veya YouTube platformlarına #NovaKid, #KidsTalkFuture hashtagleri ekleyerek videolarını paylaşarak katılabilirler.

1.1 Video'nun yayınlandığı sosyal medya hesabının halka açık olması ve yarışma süreci boyunca halka açık olarak kalmaya devam etmesi gerekiyor. Profilin kapanması veya ayarlarının halka açıktan özel olarak değiştirilmesi yarışma katılımının geçersiz olmasına neden olur.

1.2 1 § 2 paragrafta belirtilen hashtagsiz katılımlar juri tarafından değerlendirilmeye alınmayacaktır.

2. Yarışma katılımı için gerekli olan görev (Bundan sonra ''Kayıt'' olarak anılacaktır): Katılımcı'nın gezegenimizin mutlu geleceğine dair fikirlerini paylaştığı bir video kayıt yapmayı gerektirmektedir. Çocuk İngilizce cevap vermelidir.

3. Her katılımcı sadece bir video gönderebilir.

4. Katılımcı Görev videosunu sosyal ağlar aracılığıyla (IGTV, Facebook and YouTube) paylaşmalı ve sosyal ağların kurallarına, websitesinde belirtilen koşullara ve şu teknik özelliklere uygun bir şekilde göndermelidir: Format: yatay, (16: 9); Kalite: FullHD (1080p) veya en azından, HD (720p) olmalı.

5. Videoda 4 - 12 yaş arasında bir çocuk cevap veriyor olmalıdır. Velisi yardım edebilir veya etmeyebilir ama katılım çocuğun yasal velisi tarafından yapılmalıdır.

6. Bu yarışmaya katılarak Kayıt videosunun Organizatör'ün yönettiği websitelerinde yayınlamasına izin verdiğinizi beyan etmiş sayılırsınız: Bu siteler www.novakid.tr ve Novakid sosyal ağ hesapları Facebook. : https: //www.facebook.com/novakidturkiye ve Instagram https://www.instagram.com/novakidturkiye ve Novakid'in yönettiği YouTube kanalları ve yarışmayı duyuran diğer sosyal medya hesapları ve Euronews websiteleridir.

7. Yarışmaya katılarak yarışmacının (Çocuk) paylaşılan videonun üreticisi olduğunu beyan etmiş sayılırsınız.

8. Organizatör bu kurallara uymayan ve özellikle bu yarışmanın temasına uygun olmayan Kayıt videolarını veya 1,2,3,5 ve 6. paragrafta belirtilen koşullara uymayan Yarışma katılımlarını diskalifiye etme veya geri çekme hakkını saklı tutar.

9. Organizatör kullanıcılar tarafından paylaşılan içeriği yönetme hakkını saklı tutar, kurallara uymayan, hakaret içeren, aynı veya çok benzer içerikleri silme hakkına sahiptir."

"§ 4 Kazanan Katılımın Seçimi

1. Organizatör, Yarışma süresi boyunca 3.08.2021 tarihine kadar gönderilen tüm paylaşımları değerlendirerek Kazanan paylaşımı belirleyecektir.

Kayıt videoları Novakid temsilcilerinden oluşan özel bir juri tarafından değerlendirilecek. Organizatör kazananı belirlemek için şu kriterleri göz önünde bulunduracak: İngilizce dili, yaratıcılık, içerik, kayıt yöntemi.

2. Sonuçlar yarışmanın websitesinde ve Novakid Facebook ve Instagram hesaplarında duyurulacak. Yarışma'yı Kazananlar aynı zamanda 20.08.2021 tarihine kadar eposta ve/telefon aracılığıyla da haberdar edilecektir."

"""§ 5 Ödüller

1. Yarışmanın bir parçası olarak aşağıdaki ödüller verilecektir:

1.'lik ödülü - En yeni iPad 32GB, 5 Premium ders, 100 Euro değerinde Amazon

2. ve 3.'lük ödülü - 15 Premium ders, 50 Euro değerinde Amazon

4 ila 10.'luk ödülü - 8 ders Novakid standard, 30 Euro değerinde Amazon sertifikası

Yarışmaya katılan herkese - Katılımcı Novakid'e kayıt olduğu ve deneme dersi aldığı takdirde; 10 Euro'luk Novakid kuponu + 10 Euro değerinde Amazon sertifikası. 2. Yarışmanın bütün ödülleri Kazananlara kurye ve/veya belirtilen e-posta adresi aracılığıyla gönderilecektir.

3. Ayrıca Organizatörün takdiri doğrultusunda da ödüller verir."

"§ 6 Kişisel Veriler

1. Organizatör Katılımcının ve Velisinin Yarışmaya katılmak için paylaştığı kişisel verileri yönetim hakkına sahiptir. Katılımcıların kişisel verileri Organizatör tarafından Yarışma ve ödül verme amaçlı kullanılacaktır.

2. İşlenecek olan kişisel veriler şunlardır: isim ve soyisim, e-posta adresi, telefon numarası

3. Kişisel verilerin paylaşımı gönüllük esasına dayanmaktadır ama Yarışma'ya katılım için gereklidir."

"§ 7 Şikayet ve Anlaşmazlıklar

1 Bu yarışmanın yürütülmesine dair oluşabilecek tüm şikayetler Katılımcıların yasal temsilcileri tarafından (Veliler) 14 Ağustos 2021 tarihine kadar contest@novakidschool.com adresine e-posta gönderilerek dijital olarak beyan edilmelidir.

2. Şikayet sahibi Katılımcı'nın ve onun yasal temsilcisinin ismini, tam adresini ve şikayetinin açıklaması ve sebebini ve şikayetin detaylarını belirtmelidir.

3. Complaints submitted after the specified deadline or that do not meet the requirements specified in p. 2, will not be considered by the Organizer. The date on which the letter is sent will be the date that determines the deadline for submitting the complaint. Belirtilen tarihten sonra yapılan veya 2. paragrafta belirtilen koşulları yerine getirmeyen şikayetler Organizatör tarafından değerlendirilmeyecektir. Mektubun tarihi şikayet göndermek için belirtilen tarih mektubun gönderim tarihine uygun olmalıdır.

4. Şikayetler, şikayetin aldığı günden sonra 14 gün içerisinde işlenir. Organizatörün kararları nihaidir."

"§ 8 Son Hükümler

1. Kuralların tam metni Yarışma websitesinde yer almaktadır.

2. Yarışma'nın ana kaynakları şunlardır: www.novakid.tr ve sosyal ağlar https://www.facebook.com/novakidturkiye ve https://www.instagram.com/novakidturkiye.

3 Yarışma ile ilgili tüm anlaşmazlıklar ve ihtilaflar ilgili mahkemeler tarafından sonuçlandırılır.

4 Organizatör bu Kuralları değiştirme hakkını saklı tutar, değişikliklerin katılım koşullarını zorlaştırmamasını kabul eder. Değişiklikler şunlar olabilir: Yarışma koşullarında değişiklik, ödülün özelliklerinde değişiklik ve benzeri. Yenilenen kurallar websitesinde yayınlandığı andan itibaren geçerlidir."

Ebeveynler ve çocuklar Novakid'i neden seviyor?
Novakid 4 - 12 yaş arası çocuklar için özel bir çevrimiçi İngilizce dil okuludur. Öğretmenlerimiz çocuklarla güçlü bir iletişim kurabilme yeteneğine sahip uzman profesyonellerdir.

Biz her çocuğun özel olduğuna ve saygı hakettiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden öğrencilerimiz derslerde kendilerini güvende hisseder. Üstelik öğretmenlerimiz dil engellerini kolayca aşar ve eğitim standartlarımıza birkaç dersten sonra somut başarılar elde edebilmemizi sağlar.
E-posta adresi*
Isim*
Telefon*
Dosya Ekle*
Maksimum dosya boyutu 30 MBdir
veya Youtubea bağlantı
© Novakid, 2017 - 2021
NOVAKID
Bizi nasıl bulabilirsiniz
BİZE ULAŞIN
Novakid, Avrupa Standartları CEFR'ye karşılık gelen bir müfredat kullanarak
anadili İngilizce olan sınıflar sunan, 4-12 yaş arası çocuklar için online bir İngilizce okuludur.
Ofis Parima, Maltepe Mahallesi Cevizlibağ Köprüsü No:8 Kat:14 Cevizlibağ, İstanbul
WhatsApp
+905459520834

Email
destek@novakid.com.tr

Made on
Tilda